Родина Лозинських

Наша сімейна група в Центрі була створена в червні 2008 році. Першими у нас були дві рідні сестрички Крістіна та Настя. Згодом наша родина поповнилася ще чотирма рідними дітками Катею, Ярославом, Владиславом та Наталею. Спільне проживання братів та сестер, створення чудових умов у квартирі сприяло стабілізації емоційного та психологічного стану дітей.

Усі свої зусилля, увагу та любов ми спрямували на виховання у дітей чуття єдиної родини. Дітям надавалась і надається можливість жити в сімейних обставинах: бачити, відчувати та розуміти що таке сім’я, які відношення між членами родини, яка турбота, хвилювання, взаємодопомога один одному. Діти отримують практичний досвід проживання в сім’ї для того, щоб у майбутньому створити свою власну міцну родину.

Традицією нашої родини є ознайомлення та дотримання українських звичаїв та обрядів, проведення разом вільного часу, святкування свят, днів народжень, поїздки на екскурсії, вистави, відпочинок, подорожі. Діти відчувають себе частиною єдиної родини – без цього діти уже не мислять свого життя.