• 1
 • 2

Новини

 1. Кінопоказ фільму

  9 лютого 2019 року вихованці Центру захисту дітей «Наші діти» відвідали кінопоказ фільму «Родина за хвилину» у кінотеатрі Multiplex Komod. Після перегляду обмінялися приємними враженнями під час спільної вечері.

  09/02/2019 Докладніше

 2. Перегляд фільму

  26 грудня 2018 року наші партнери з кінотеатру Sky Mall «Multiplex» запросили дітей центру «Наші діти» приїхати і подивитися фільм «Аквамен». Діти були в захваті від фільму, дуже фантастичний та цікавий виявився перегляд.

  26/12/2018 Докладніше

 3. Тренінг

  24 грудня Наталя Маслова, директор Центру Розвитку Майстерності Майбутньої Людини «Покоління Z», провела спеціальний тренінг для дітей нашого Центру. Основною темою тренінгу була фінансова грамотність. Наталя розповіла дітям, як стати фінансовим генієм і як генерувати ідеї для своїх перших стартапів.

  24/12/2018 Докладніше

 4. Новий рік у Центрі

  Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року, ось і в Центрі захисту дітей «Наші діти» 22 грудня 2018 року відбулося свято присвячене Новому року. Вихованці Центру подарували всім присутнім гарний виступ та заворожили своїм співом. Зі святкуванням допомогла благодійна організація, волонтери якої привітали наших дітей зі святом, вручили подарунки та провели творчі заняття та рухливі ігри.

  24/12/2018 Докладніше

 5. Семінарсько-практичне заняття "Вікова періодизація розвитку особистості: норма та патологія"

  Центр захисту дітей "Наші діти" розпочав курс підвищення виховного потенціалу спеціалістів, які працюють із психологічно-травмованими дітьми та/або в сфері замісної опіки. Отже, 21 листопада з 9:30 в Центрі було проведено семінарсько-практичне заняття на тему:" Вікова періодизація розвитку особистості: норма та патологія". В ході заняття були розглянуті теми: Вікова періодізація: провідний вид діяльності та характерні психічні новоутворення; Вплив розладів прихильності на формування виду діяльності та новоутворень; Методи та шляхи ефективної взаємодії з дітьми на кожному віковому етапі. Ведучою заняття була Кучинська Леся Миколаївна - психолог, супервізор для батьків замісних форм виховання, тренер навчальних тренінгів для усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів. Відвідувачі збагатили свій рівень обізнаності в особливостях розвитку психологічно-травмованих дітей та стилях взаємовідносин задля гармонійної співпраці. Дякуємо всім, хто відвідав наш тренінг!

  22/11/2018 Докладніше

 6. Тренінг "Сексуальність. Засіб дорослішання чи цінність на все життя!?"

  13 листопада 2018 року відбувся тренінг для вихованців нашого Центру на тему «Сексуальність. Засіб дорослішання чи цінність на все життя!?» Тренінг орієнтований на аудиторію підліткового віку незалежно від статевої приналежності. Мета тренінгу була спрямована на формування ціннісного ставлення до власних проявів сексуальності у підлітків та юнаків. Діти аналізували проблему сексуальності для кожного з них, тренер орієнтував їх на конструктивну бесіду. Окреслювали уявлення про сексуальність людини та виокремлювали складові цього феномену, акцентували увагу на будові на функціонуванні статевих органів, правилах гігієни. Формували навички селективного відбору інформації з сексуальною тематикою та навички адекватної сексуальної взаємодії. Діти мали змогу побачити відео ролики та послухати реальні історії із життя інших підлітків. Діти почерпнули для себе багато пізнавальної інформації, брали участь в інтерактивній грі, вивчили основні поняття даної тематики.

  14/11/2018 Докладніше