• 1
 • 2

Новини

 1. Літній IT-табір від компанії "Гоу френдс"

  Завершив свою роботу ІТ-табір, який вже другий рік поспіль, на своїй території, проводить Центр спільно з Громадською організацією «ГОУ ФРЕНДС». ІТ-табір – це мікс навчання та відпочинку. Навчальна програма, у сфері комп’ютерного та веб-програмування для дітей та осіб, побудована таким чином, що показує можливість створення ІТ- майбутнього, отримати навички сучасної ІТ-професії для самостійного, успішного життя.

  08/08/2019 Докладніше

 2. Відпочинок дітей у дитячому оздоровчому таборі «Крилатий»

  УРА! УРА! УРА! Нарешті справжні канікули! З сонячним пляжем, ласкавим морем, масою цікавих конкурсів, вікторин, майстер-класів.

  02/07/2019 Докладніше

 3. Відпочинок дітей у Парку сімейних розваг "Galaxy" ТРЦ Lavina

  За численні перемоги та участь в вокальних конкурсах і фестивалях, задля наснаження й заохочення їх було нагороджено «СЕРТИФІКАТОМ на відвідування Парку сімейних розваг "Galaxy" ТРЦ Lavina». Дякуємо директорці ТОВ “ГАЛАКТИКА ПАРК” Гуменюк Альоні Ігорівні за надану можливість безкоштовного відвідування цього закладу.

  10/06/2019 Докладніше

 4. На запрошення Дніпровського районного суду м. Києва діти нашого Центру прийняли участь в пізнавальній екскурсії

  "СПРАВЕДЛИВЦІ". Метою, яку ставили перед собою організатори - було познайомити дітей з роботою суду, процесами здійснення судочинства з середини. Діти мали змогу відвідати залу суду, познайомитись з справжньою суддею та навіть посидіти в її кріслі.

  04/06/2019 Докладніше

 5. Останній дзвоник

  Останній день весни…Для наших діток він теж є значимим, тому що сьогодні для всіх наших вихованців пролунав ОСТАННІЙ ДЗВОНИК.І це не лише радість що закінчились уроки, домашні завдання, зустрічі з суворими вчителями.

  31/05/2019 Докладніше

 6. Вітаємо!!!

  Вітаємо Андрія з відзнакою!

  24/05/2019 Докладніше