• 1
 • 2

Новини

 1. Відпочинок дітей у Парку сімейних розваг "Galaxy" ТРЦ Lavina

  За численні перемоги та участь в вокальних конкурсах і фестивалях, задля наснаження й заохочення їх було нагороджено «СЕРТИФІКАТОМ на відвідування Парку сімейних розваг "Galaxy" ТРЦ Lavina». Дякуємо директорці ТОВ “ГАЛАКТИКА ПАРК” Гуменюк Альоні Ігорівні за надану можливість безкоштовного відвідування цього закладу.

  10/06/2019 Докладніше

 2. На запрошення Дніпровського районного суду м. Києва діти нашого Центру прийняли участь в пізнавальній екскурсії

  "СПРАВЕДЛИВЦІ". Метою, яку ставили перед собою організатори - було познайомити дітей з роботою суду, процесами здійснення судочинства з середини. Діти мали змогу відвідати залу суду, познайомитись з справжньою суддею та навіть посидіти в її кріслі.

  04/06/2019 Докладніше

 3. Останній дзвоник

  Останній день весни…Для наших діток він теж є значимим, тому що сьогодні для всіх наших вихованців пролунав ОСТАННІЙ ДЗВОНИК.І це не лише радість що закінчились уроки, домашні завдання, зустрічі з суворими вчителями.

  31/05/2019 Докладніше

 4. Вітаємо!!!

  Вітаємо Андрія з відзнакою!

  24/05/2019 Докладніше

 5. Wow kids forum 2019

  А ви знаєте, як провести вихідний щоб було цікаво, весело та з користю? Саме так провели суботній день наші діти, прийнявши участь в WOW KIDS FORUM за підтримки Благодійного Фонду «Благомай». Це не перший раз центрівці приймають участь в подібному заході, головною метою якого є допомогти дітям усвідомити своє призначення в житті, підготувати їх до дорослого майбуття, надихнути та мотивувати до звершень, показати можливості та ресурси.

  20/05/2019 Докладніше

 6. МИ – ПЕРЕМОЖЦІ

  УРА! УРА! УРА!!! Наш хор став переможцем на Всеукраїнському Благодійному фестивалі «МАМА + Я». Під управлінням незмінної керівниці - Альони Асташевої, наші вокалісти вибороли перемогу в не менш достойних конкурсантів та повернулись до дому з Гран-прі фестивалю. Вітаємо наших призерів та бажаємо їм натхнення та досягнення ще більших вершин!!!

  17/05/2019 Докладніше