• 1
 • 2

Новини

 1. Wow kids forum 2019

  А ви знаєте, як провести вихідний щоб було цікаво, весело та з користю? Саме так провели суботній день наші діти, прийнявши участь в WOW KIDS FORUM за підтримки Благодійного Фонду «Благомай». Це не перший раз центрівці приймають участь в подібному заході, головною метою якого є допомогти дітям усвідомити своє призначення в житті, підготувати їх до дорослого майбуття, надихнути та мотивувати до звершень, показати можливості та ресурси.

  20/05/2019 Докладніше

 2. МИ – ПЕРЕМОЖЦІ

  УРА! УРА! УРА!!! Наш хор став переможцем на Всеукраїнському Благодійному фестивалі «МАМА + Я». Під управлінням незмінної керівниці - Альони Асташевої, наші вокалісти вибороли перемогу в не менш достойних конкурсантів та повернулись до дому з Гран-прі фестивалю. Вітаємо наших призерів та бажаємо їм натхнення та досягнення ще більших вершин!!!

  17/05/2019 Докладніше

 3. Акція "Посади своє дерево"

  Звичайний недільний день… Але для наших діток він став неочікувано насиченим подіями. Адже вони не тільки приймали гостей, а ще й долучились до акції: «ПОСАДИ СВОЄ ДЕРЕВО», яку подарували нам прихожани ЦЕРКВИ ХРИСТА.

  16/05/2019 Докладніше

 4. Майстер-клас по розписуванню писанок

  Олена Кузнєцова провела для дітей майстер-клас по розписуванню писанок

  02/05/2019 Докладніше

 5. Майстер-клас приготування хінкалі

  У ресторані грузинської кухні "VANO IVANO TELBIN" вдруге відбувся майстер-клас для вихованців ЦЗД "Наші діти"! Шеф-кухар ресторану навчав дітей готувати хінкалі.

  26/04/2019 Докладніше

 6. Майстер-клас приготування хачапурі

  Шеф-кухар ресторану "VANO IVANO TELBIN" розкрила таємниці приготування хачапурі

  02/04/2019 Докладніше