• 1
 • 2

Новини

 1. Новий рік у Центрі

  Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року, ось і в Центрі захисту дітей «Наші діти» 22 грудня 2018 року відбулося свято присвячене Новому року. Вихованці Центру подарували всім присутнім гарний виступ та заворожили своїм співом. Зі святкуванням допомогла благодійна організація, волонтери якої привітали наших дітей зі святом, вручили подарунки та провели творчі заняття та рухливі ігри.

  24/12/2018 Докладніше

 2. Семінарсько-практичне заняття "Вікова періодизація розвитку особистості: норма та патологія"

  Центр захисту дітей "Наші діти" розпочав курс підвищення виховного потенціалу спеціалістів, які працюють із психологічно-травмованими дітьми та/або в сфері замісної опіки. Отже, 21 листопада з 9:30 в Центрі було проведено семінарсько-практичне заняття на тему:" Вікова періодизація розвитку особистості: норма та патологія". В ході заняття були розглянуті теми: Вікова періодізація: провідний вид діяльності та характерні психічні новоутворення; Вплив розладів прихильності на формування виду діяльності та новоутворень; Методи та шляхи ефективної взаємодії з дітьми на кожному віковому етапі. Ведучою заняття була Кучинська Леся Миколаївна - психолог, супервізор для батьків замісних форм виховання, тренер навчальних тренінгів для усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів. Відвідувачі збагатили свій рівень обізнаності в особливостях розвитку психологічно-травмованих дітей та стилях взаємовідносин задля гармонійної співпраці. Дякуємо всім, хто відвідав наш тренінг!

  22/11/2018 Докладніше

 3. Тренінг "Сексуальність. Засіб дорослішання чи цінність на все життя!?"

  13 листопада 2018 року відбувся тренінг для вихованців нашого Центру на тему «Сексуальність. Засіб дорослішання чи цінність на все життя!?» Тренінг орієнтований на аудиторію підліткового віку незалежно від статевої приналежності. Мета тренінгу була спрямована на формування ціннісного ставлення до власних проявів сексуальності у підлітків та юнаків. Діти аналізували проблему сексуальності для кожного з них, тренер орієнтував їх на конструктивну бесіду. Окреслювали уявлення про сексуальність людини та виокремлювали складові цього феномену, акцентували увагу на будові на функціонуванні статевих органів, правилах гігієни. Формували навички селективного відбору інформації з сексуальною тематикою та навички адекватної сексуальної взаємодії. Діти мали змогу побачити відео ролики та послухати реальні історії із життя інших підлітків. Діти почерпнули для себе багато пізнавальної інформації, брали участь в інтерактивній грі, вивчили основні поняття даної тематики.

  14/11/2018 Докладніше

 4. Beauty day в нашому Центрі

  Осінь. Прекрасна пора… Пора змін, очікувань, приємних сподівань… Ось так і наші діти отримали свій подарунок від золотої осені та її представників – майстрів перукарського мистецтва та мистецтва віражу. Діти знали, що 27 жовтня у них будуть гості, але хто і з чим прийде до них, вони не знали. І ось, коли наші красуньки побачили що до них прийшли справжні чарівниці,які просто за 30 – 40 хвилин перетворюють їх на маленьких принцес та дорослих та царівен, їх захвату не було меж. Кожен завершений образ було зафіксовано на світлину професійним фотографом, який в свою чергу намагався проявити саму суть та глибину душі кожної дитини. Переглядаючи свої фото діти постійно вигукували : «Ой, як гарно, невже це я…Хіба я можу бути такою гарною…» І таке інше. Ми щиро дякуємо майстрам, які подарували свято краси нашим дітям: -Наталії Абросімовій; - Рудик Вікторії; - Боровик Каріні; - Рєпіній Дар’ї; - Наталії Вересневій; - Каріні Левчук -Тетяні Потоцькій Майстрині – чарівниці, хай Ваші чарівні руки приносять втіху та радість всім людям, яким ви даруєте красу.

  29/10/2018 Докладніше

 5. Puppet show at the Center

  10 вересня 2018 року Центру захисту дітей « Наші діти» було проведено Благодійну акцію «Діти – дітям». Так, до вихованців закладу приїхали в гості талановиті маленькі актори зразкового лялькового театру «Фантазія» Центру позашкільної освіти «Соняшник». Проведений захід дав можливість дітям, зануритись в атмосферу чарівного та прекрасного світу мистецтва, краси, та радості, отримати незабутні враження, позитивні емоції, які так необхідні дітям, щоб мати можливість сприймати світ не таким суворим та жорстоким. На завершення акції всі діти, як вихованки, так і актори прийняли участь в пікніку, який було організовано силами співробітників закладу. Висловлюємо щиру вдячність керівникам зразкового лялькового театру «Фантазія» Центру позашкільної освіти «Соняшник» : - Громадській Катерині Євгеніївні , та Поперечній Тетяні Федорівні акторам театру;

  09/09/2018 Докладніше

 6. Карпатські зорі

  Центр захисту дітей "Наші діти" спільно з КМДА продовжує оздоровчу кампанію вихованців. З 10 серпня діти Центру виїхали на оздоровлення до лікувально-оздоровчого комплексу "Карпатські зорі". Комплекс розташований в мальовничому місці на березі річки Рибниця у місті Косів Івано-Франківської області. Діти із задоволенням відвідують всі заходи, які включені в програму перебування. Серед яких і походи, і екскурсії по музеях та визначних місцях Івано-Франківщини. Для дітей проводяться дискотеки, веселі старти, різноманітні майтер-класи. Ось так весело, з користю та можливістю показати всі свої таланти, діти проводять останні дні літніх канікул.

  20/08/2018 Докладніше