• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Новини

 1. Запрошуємо на міжнародний семінар

  З 02 по 04 грудня у Києві відбудеться міжнародний семінар «Вулична робота з молоддю: уточнення понять, введення в концепцію та система оцінок» Структурний осередок «Німецько-Польсько-Українського Товариства» в Україні виступає організатором семінару в рамках німецько-українського проекту «Мобільна робота з молоддю та методики проведення аналізу соціального середовища». Захід проходитиме за підтримки німецької організації «Aktion Mensch».

  21/11/2014 Докладніше

 2. "Наші діти" на заводі Coca-Cola

  "Наші діти" під час канікул відвідали завод Coca-cola в Україні і побачили як виробляються їх улюблені напої. На екскурсії в цехах Заводу-гіганта діти побачили як очищують воду для Coca-cola, як видуваються та наповнюються пляшки. Крім того, діти відвідали музей компанії, де переглянули фільм про завод та мультфільми про Coca-cola, взяли участь у вікторині з призами та сюрпризами, а в кінці продегустували улюблені напої.

  04/11/2014 Докладніше

 3. З чемпіонами про спортивне майбутнє дітей!

  Наш Центр продовжує активну діяльність у напрямі спортивного виховання дітей, якими ми опікуємось. Так, наприклад, в рамках проекту «Наш вибір - СПОРТ», 29 жовтня 2014 року до Центру захисту дітей «Наші діти» завітали поважні гості. Поспілкуватись з нашими вихованцями приїхали два визначні спортсмени: Завальнюк В`ячеслав, віце-президент Федерації хокею України, гравець національної збірної України учасник зимових Олімпійських ігор 2002, а також Христич Дмитро, радянський та український хокеїст, учасник матчів усіх зірок 1997 і 1999. У складі національної збірної СРСР переможець чемпіонату світу 1990. У складі національної збірної України учасникзимових Олімпійських ігор 2002, заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

  29/10/2014 Докладніше

 4. Обговорюємо створення нової організації "Європейсько-Українського Центру молодіжної політики"

  15 жовтня 2014 року у Центрі «Наші діти» відбулась офіційна зустріч за запрошенням засновниці Структурного осередку Німецько-Польсько-Українського Товариства в Україні (СОНПУТУ) Барбари-Марії Монгайм. На заході були присутні: Міністр молоді та спорту України Булатов Дмитро Сергійович, заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Мовчан Микола Петрович, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні, Ян Тадеуш Томбінський, Тимчасовий повірений у справах Польщі в Україні, Даріуш Гурчинськи, керівник департаменту економічної співпраці, Данієла Бергельд, один з засновників Центру "Наші діти", Княжицький Микола Леонідович.

  15/10/2014 Докладніше

 5. В рамках соціально-культурного проекту «Включення» в Центрі "Наші діти "вже стартували безкоштовні заняття по трьом напрямках: - Сучасний танець - Хоровий спів - Театральна майстерність Запрошуємо до нас всіх бажаючих діток віком від 8 до 16 років! За детальною інформацією звертайтесь до координатора проекту: Федів Юлії +38(067)537 20 45

  15/10/2014 Докладніше

 6. Центр "Наші Діти" святкує Європейський день благодійних фондів

  Сьогодні Європа святкує День благодійних фондів. З цієї нагоди у столичному парку Шевченка відкрилася фотовиставка «Благодійність крізь призму об`єктива». Захід організовано Українським форумом благодійників та Благодійною фундацією «Відкриті серця України» за підтримки Київської міської державної адміністрації. Мета цього дня – відзначити внески благодійних фондів, які вони роблять для розв’язання різноманітних соціальних проблем та розвитоку суспільства. Колектив Центру захисту дітей «Наші діти» був відзначений подякою за сумлінну та натхнену працю на користь тих хто потребує соціальної підтримки та допомоги.

  01/10/2014 Докладніше