• 1
 • 2

Новини

 1. Подяка компанії «Фокстрот. Техніка для дому»

  Центр захисту дітей «Наші діти» від свого імені та від імені наших сімейних груп, яким ви подарували 5 електрочайників, висловлює щиру вдячність компанії «Фокстрот. Техніка для дому». Ваші щедрість та чуйне ставлення до дітей допомагає нам створювати затишок у кожній сімейній групі. Дякуємо за ваші добрі і відкриті серця! Найкращі побажання в подальшій діяльності, реалізації всіх ваших хороших задумів!

  22/01/2015 Докладніше

 2. "ЕКОклас" для дітей Центру "Наші діти"

  16 січня 2015 року в Центрі «Наші діти» відбулась презентація II всеукраїнського конкурсу «ЕКОклас», ініційованого «Соціальним центром Виходцева Геннадія» та реалізованого торгівельною мережею «Фокстрот. Техніка для дому». Місце проведення конкурсу стало невипадковим, адже починаючи з 2011 року, «Наші діти» реалізує Зелену концепцію. Ця подія зібрала всіх юних еко-активістів нашого Центру.

  16/01/2015 Докладніше

 3. Наші зимові канікули

  Ось і завершились новорічні канікули. Для кожної дитини це особливий час. Щорічно спеціалісти нашого Центру розробляють спеціальну програму культурно-масового відпочинку для дітей під час Новорічних свят. Цей рік не став виключенням. Під час зимового відпочинку діти відвідали: вистави, концерти, мюзикли... Загалом ми активно проводили час: каталися на ковзанах, грали у сніжки, насолоджувались екскурсіями улюбленим містом. Діти Центру вдячні всім за підтримку та чудову організацію цікавих заходів. Ми отримали богато нових вражень, і тепер з новими силами та натхненням повертаємось до навчання.

  14/01/2015 Докладніше

 4. Щиро дякуємо Українському фонду «Благополуччя дітей»

  Тривалі бурхливі події на Сході України, на жаль, торкнулись не тільки дорослих, а і дітей. Актуальною проблемою залишається питання їх безпеки та захисту. У співпраці з громадською організацією «Врятуємо Україну» нам вдалось розповсюдити інформацію про можливе тимчасове проживання дітей з зони бойових дій в Центрі «Наші діти». На підставі заяв від батьків, 12 грудня 2014 року до Центру було прийнято 17 дітей. На даний час вони проживають в Центрі у сімейних групах. У Центрі створені всі умови для безпечного, комфортного проживання та розвитку. Завдяки проекту, який реалізується ВБО Українським фондом «Благополуччя дітей», ми отримали благодійну допомогу. На виділені кошти дітям придбали білизну та повсякденний одяг.

  06/01/2015 Докладніше

 5. Підсумки 2014 року

  Дорогі друзі та спонсори Центру "Наші Діти", цей рік видався непростим для України, тривале воєнне протистояння та конфлікти на Сході принесли значні політичні зміни. На жаль, до затишшя ще дуже далеко. Для нашого Центру 2014 рік теж видався складним та напруженим. У той час, коли багато дітей і сімей в Україні страждають від відсутності гарячої води та тепла, ми можемо задовольнити наші потреби завдяки нашій сучасній геотермальній системі опалення. Саме ваша підтримка допомогла нам максимально забезпечувати звичний рівень утримання наших дітей. З листопада місяця ми значно розширили наші можливості, що дозволило нам прийняти дітей із кризових регіонів у три нові соціальні родини. Таким чином наразі наш центр майже повністю заповнений. Ми раді, що можемо запропонувати дітям святкування Нового року у родинній, теплій та повній турботи атмосфері.

  31/12/2014 Докладніше

 6. "Наші діти" святкують Новий рік в Америці!

  Зимові канікули для наших дітей не проходять даремно, почалися новорічні свята і на канікули наших дітей запросили до Америки. 21 грудня відбувся старт у Борисполі і вже зараз маленькі жителі нашого Центру насолоджуються відпочинком в штаті Техас та милуються краєвидами заходу, святкують Різдво та зустрічають Новий Рік. Ці веселі посмішки дітей свідчать про те, що діти з радістю та насолодою проводять час, вони втілюють в нас життя…

  30/12/2014 Докладніше