• 1
 • 2

Новини

 1. Співробітники Центру захисту дітей «Наші Діти» підтримують інформаційну компанію «Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!». Акція проводиться за підтримки міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ). Не дивлячись на непростий час для України та українського народу, ми маємо своїм прямим обов’язком не лише нагадувати про актуальність даної проблеми, але і протидіяти всім проявам гендерного насильства в суспільстві. Це наша робота, це наша місія, це наш шлях! Шлях громадянського суспільства рівних прав та можливостей. Дякуємо за яскраву ідею, і за можливість прийняти в ній хоч невеличку, але дуже вагому участь. Колектив Центру захисту дітей «Наші Діти» .

  26/11/2014 Докладніше

 2. Сьогодні ми із радістю вітали наших колег з КЗ МЦ "Промінь надії". Ми провели екскурсію по теріторії Центру, розповіли історію створення, надали інформацію про основну діяльність та напрями нашої роботи. Під час спілкування обговорювались деталі функцюювання соціального та юридичних блоків, також нюанси, які стосуються фінансового та господарського відділів. Сподіваємось на подальшу співпрацю та обмін досвідом.

  25/11/2014 Докладніше

 3. Запрошуємо на міжнародний семінар

  З 02 по 04 грудня у Києві відбудеться міжнародний семінар «Вулична робота з молоддю: уточнення понять, введення в концепцію та система оцінок» Структурний осередок «Німецько-Польсько-Українського Товариства» в Україні виступає організатором семінару в рамках німецько-українського проекту «Мобільна робота з молоддю та методики проведення аналізу соціального середовища». Захід проходитиме за підтримки німецької організації «Aktion Mensch».

  21/11/2014 Докладніше

 4. "Наші діти" на заводі Coca-Cola

  "Наші діти" під час канікул відвідали завод Coca-cola в Україні і побачили як виробляються їх улюблені напої. На екскурсії в цехах Заводу-гіганта діти побачили як очищують воду для Coca-cola, як видуваються та наповнюються пляшки. Крім того, діти відвідали музей компанії, де переглянули фільм про завод та мультфільми про Coca-cola, взяли участь у вікторині з призами та сюрпризами, а в кінці продегустували улюблені напої.

  04/11/2014 Докладніше

 5. З чемпіонами про спортивне майбутнє дітей!

  Наш Центр продовжує активну діяльність у напрямі спортивного виховання дітей, якими ми опікуємось. Так, наприклад, в рамках проекту «Наш вибір - СПОРТ», 29 жовтня 2014 року до Центру захисту дітей «Наші діти» завітали поважні гості. Поспілкуватись з нашими вихованцями приїхали два визначні спортсмени: Завальнюк В`ячеслав, віце-президент Федерації хокею України, гравець національної збірної України учасник зимових Олімпійських ігор 2002, а також Христич Дмитро, радянський та український хокеїст, учасник матчів усіх зірок 1997 і 1999. У складі національної збірної СРСР переможець чемпіонату світу 1990. У складі національної збірної України учасникзимових Олімпійських ігор 2002, заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

  29/10/2014 Докладніше

 6. В рамках соціально-культурного проекту «Включення» в Центрі "Наші діти "вже стартували безкоштовні заняття по трьом напрямках: - Сучасний танець - Хоровий спів - Театральна майстерність Запрошуємо до нас всіх бажаючих діток віком від 8 до 16 років! За детальною інформацією звертайтесь до координатора проекту: Федів Юлії +38(067)537 20 45

  15/10/2014 Докладніше