• 1
 • 2

Новини

 1. Табір політичної освіти для молоді "CampUP" у нашому Центрі

  ГО “Сенаріо” спільно з Центром “Наші діти” організували табір політичної освіти для молоді , “CampUp”, для дітей віком від 13 до 18 років. Табір проходив у Києві з 16.07.2018 по 20.07.2018. Ми віримо, що діти та молодь є рушійними силами змін у країні, тому дуже важливо створити і розвивати їхнє критичне мислення з раннього віку. Мета табору – поєднати навчання з іграми: учасники слухали цікаві промови експертів, створювали власні “політичні партії” і брали участь в імпромізованих виборах. Також учасники повинні були розробити нові реформи, представити та захистити їх. Це були незабутні п’ять днів!

  20/07/2018 Докладніше

 2. Еко-тренінг в нашому Центрі

  Сьогодні в нашому Центрі волонтер руху "Let's do it!" Юлія провела тренінг на тему охорони довкілля. Вона у формі гри пояснила дітям, чому охорона довкілля важлива, і що потрібно робити кожному жителю нашої планети для того, щоб ми не перетворили довкілля на гори сміття. Діти центру із задоволенням слухали Юлію, придумували способи повторного використання різноманітних предметів. Крім цього, однією із важливих тем була тема сортування сміття. Доповідач організувала для дітей різноманітні конкурси, які зацікавили їх, дали поштовх до головної мети - збереження довкілля.

  08/06/2018 Докладніше

 3. День захисту дітей

  Сьогодні в нашому центрі святкували День дітей.

  01/06/2018 Докладніше

 4. День Вишиванки

  Сьогодні Україна святкує День Вишиванки - день українського національного одягу. Він відзначається щорічно третий четвер травня. Наші діти були запрошені на свято в центрі міста.

  17/05/2018 Докладніше

 5. WOW Kids Forum

  29 квітня діти з нашого Центру відвідали третій форум WOW Kids Forum, тема якого - "Ти - архітектор свого життя". Основна ідея форуму - допомогти дітям зрозуміти мету їх життя та допомогти їм зробити перші кроки для успішного ведення переговорів. Учасники мали можливість послухати цікавих спікерів та дізнатися, як стати успішними, якими будуть професії майбутнього та як розбудити генія всередині себе.

  29/04/2018 Докладніше

 6. Перше місце!

  31-го березня в Київській Міській Раді відбувся VII Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Зіркафест. Моя Україна", в якому дитячий хор Центру "Наші Діти" з піснею "Нам потрібне мирне небо" зайняли перше місце. Вітаємо переможців! Подивитися відео можна на нашій сторінці на фейсбуці.

  02/04/2018 Докладніше