• 1
  • 2
  • 3

3-й міжнародний семінар "Мобільна робота з молоддю"

З 9 по 11 червня у Києві відбувся 3-й міжнародний семінар «Моделі мобільної роботи з молоддю на базі проведеного аналізу соціального середовища Дніпровського району м. Києва».

Структурний осередок «Німецько-Польсько-Українського Товариства» в Україні виступає організатором семінару в рамках німецько-українського проекту «Мобільна робота з молоддю та методики проведення аналізу соціального середовища». Захід проходив за підтримки німецької організації «Aktion Mensch».

Цільова аудиторія: фахівці соціальної сфери, представники громадських організацій, які працюють в сфері захисту прав дітей та молоді.

Участь у семінарі взяли вітчизняні та закордонні експерти у сфері захисту прав дітей та молоді. Головними запрошеними експертами стали експерти Міжнародного товариства по мобільній роботі з молоддю (ISMO) проф. Вальтер Шпехт, Наташа Цьоллер та Штефан Шленкер.

Німецько-український проект «Мобільна робота з молоддю та методики проведення аналізу соціального середовища» направлений на проведення глибинного аналізу основних потреб дітей, молоді та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, на рівні окремо взятого пілотного району міста Києва – Дніпровського району з метою створення унікальної для України моделі соціальної роботи на рівні району, міста, області та держави.


ФотографіїФотографій 51
 


Детальніше про проект:

 


Скачати інфоматеріали:

Наташа Цьолер "Методи роботи з громадою"

Наташа Цьолер "Узагальнення 3 семінарів"

Штефан Шленкер "Робота з громадою"

Штефан Шленкер "Аналіз соціального середовища"

Ольга Гужва "Аналіз м. Дергачі"

Юлія Галустян "Дніпровський р-н"

Дікова Фаворська "Наші діти" молодь"