• 1
 • 2

Новини

 1. Семінар "Чого бояться прийомні діти?"

  23 березня Центр Педагогіки травми провів семінар "Чого бояться прийомні діти?" для соціальних педагогів, психологів і соціальних працівників на базі нашого Центру. Було розглянуто фактори, що сприяють появі страхів у дітей і способи боротьби з ними. Слухачі дізнались як працювати з дітьми, щоб з'ясувати причини їх страхів.

  26/03/2018 Докладніше

 2. Уроки співу

  З початку року наші діти регулярно займаються хоровим співом. Двічі на тиждень до нас приходять найталановитіший педагог і хормейстер Олена Асташева та концертмейстер Ігор Орлов. Дітки дуже люблять хор і з великим задоволенням співають. Можна переглянути видео на сторінці фейсбука тут.

  06/03/2018 Докладніше

 3. Візит до Посольства Німеччини

  На початку місяця наші діти були запрошені до Посольства Німеччини, де вони отримали новорічні подарунки та поспілкувалися с Постійним заступником Посла Німеччини в Україні, паном Вольфґанґом Біндзайлем

  10/01/2018 Докладніше

 4. Центр "Наші Діти" бажає Вам чудового Нового року!

  Центр "Наші Діти" бажає Вам чудового Нового року!

  29/12/2017 Докладніше

 5. День Святого Миколая в Центрі "Наші діти"

  День Святого Миколая - це особливе свято для українських дітей та дорослих. В Україні це свято відзначається 19 грудня. Ось чому цього вівторока ми провели особливий концерт, де діти співали різдвяні колядки, танцювали та навіть жонглювали (вони навчилися цьому у нашого волонтера з Німеччини на ім'я Альоша). Наприкінці вечора Миколай побажав дітям чудового Нового року і подарував їм солодкі подарунки.

  19/12/2017 Докладніше

 6. Підготовка до новорічних свят

  За тиждень до дня Святого Миколая наші діти прикрашали новорічну ялинку в головному залі нашого центру. Наступного дня у Києві нарешті випав сніг, і це стало справжньою казкою. Тепер всі можуть відчути різдвяний дух у Центрі!

  15/12/2017 Докладніше