• 1
 • 2
 • 3
 • 4

Новини

 1. Останній дзвоник

  Сьогодня всі школярі країни святкують день закінчення навчального року. Полюбуйтесь, які воні всі гарні! Бажаємо дітям чудового літнього відпочинку та нових друзів!

  26/05/2017 Докладніше

 2. Вітаємо переможців!

  Наші діти стали переможцями конкурсу дитячих малюнків на тему "Захист прав дитини". Всіх учасників конкурсу запросили до Дніпровського районного суду м.Києва. Судді розповіли їм про основні положення Конвенції про права дитини та особливості ювенальної юстиції. Діти мали нагоду оглянути залу судового засідання, поспілкуватися з суддями. Всі були вражені та отримали задоволення. Дякуємо за приємну зустріч та нагороди.

  25/05/2017 Докладніше

 3. Наші перемоги

  14 травня 2017 року відбувся відкритий чемпіонат міста Києва зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів та дітей. В чемпіонаті приймала участь наша юна спортсменка Кропівенко Ліза, яка посіла друге місце. Щиро вітаємо Єлізавету з черговим досягненням у вибраному нею спорті та бажаємо не зупинятися на досягнутому, продовжувати розвивати спортивну майстерність аби в майбутньому підкорювати олімпійські вершини!

  15/05/2017 Докладніше

 4. Наші діти на травневих святах

  Під час травневих свят наші діти не марнували даремно свого часу, а приємно та цікаво проводили свій відпочинок. На дворі потепліло, сонечко радувало своїм теплом, а природа своєю красою і всі кинулись гуляти…За вихідні встигли відвідати Парк Перемоги та Ботанічний сад. Яка там краса…

  01/05/2017 Докладніше

 5. Наші діти на концертi Антоніни Матвієнко

  27 квітня діти Центру iз задоволенням відвідали концерт за участю знаменитої української співачки Антоніни Матвієнко, який відбувся в муніципальному театрі «Київ». Наші діти отримали позитивні емоції та враження під час концерту. Поспілкувалися особисто з Антоніною, подякували їй і сфотографувалися з нею. Дякуємо тобі, Антоніно за чарівну посмішку та любов до нас!

  27/04/2017 Докладніше

 6. ПІДЛІТКИ ЦЕНТРУ ВІДВІДАЛИ І-ИЙ МАСШТАБНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ WOW KIDS FORUM

  У неділю 23.04.2017 підлітки Центру відвідали І-ий масштабний благодійний WOW Kids Forum. Новий освітній формат організований Благодійним фондом "БЛАГОМАЙ." На заході виступали відомі ТОП-ові СПІКЕРИ, які мають досвід роботи з великими аудиторіями та допомогли багатьом людям жити життям своєї мрії! Метою заходу було змінити статистику та допомогти дітям-випусникам реалізувати себе в "дорослому" житті. Тож весь день дітей надихали та мотивувативували такі відомі спікери як МИКОЛА ЛАТАНСЬКИЙ, ОЛЕСЬ ТИМОФЄЄВ, АРТЕМ НЕСТЕРЕНКО, КОСТЯНТИН ПЕРЕДЕРІЙ.

  23/04/2017 Докладніше