• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Новини

 1. Профорієнтаційний проект ProProfesii Weekend

  Минулої неділі 6 підлітків Центру відвідали профорієнтаційний проект ProProfesii Weekend, організований благодійним фондом «БЛАГОМАЙ». Це був 5-годинний квест, під час якого підлітки мали можливість краще ознайомитися та зрозуміти специфіку різних професій. Були лекції, семінари та майстер-класи, де учасники могли знайти відповіді на свої питання по відповідним професіям. Будемо сподіватися, що після такого насиченого дня, кожен з учасників зробив свої висновки так певний крок у виборі майбутньої професії.

  10/04/2017 Докладніше

 2. Дiти нашого Центру дивилися мюзикл “MOUSE STREET”

  Завдяки Громадській організації "ІНТЕГРУМ" діти нашого Центру у неділю відвідали дитячий мюзикл "MOUSE STREET" по мотивам п'єси Дюла Урбана "Всі миші люблять сир".

  28/03/2017 Докладніше

 3. Нашi дiти поздоровили жiнок з Мiжнародним жiночим днем

  До 8 березня наші діти підготували вірші та квіти для своїх викладачів та вихователів нашого Центра, щоб привітати їх з початком весни!

  08/03/2017 Докладніше

 4. СТУДЕНТИ З ШВЕЙЦАРІЇ ВІДВІДАЛИ «НАШІ ДІТИ»

  Група молодих студентів із швейцарьского Університету прикладних наук St. Gallen відвідала Київ у рамках проекту «Мобільна молодіжна робота». Протягом тижня наш центр прийняв 14 студентів, які проводили соціальні дослідження.

  17/02/2017 Докладніше

 5. Нові діти в Новому 2017 році!

  Першими в 2017 році до Центру прибули рідний брат та сестра: Веніамін та Анна-Марія. Шестирічний Веніамін дуже щирий, усміхнений та дружелюбний, захоплюється автомобілями усіх розмірів, мультиками та дуже піклується про свою сестру Анну-Марію, яка вже в свої 4 роки серйозна і наполеглива, але також обожнює гратися та дивитися мультфільми. Веніамін в майбутньому мріє стати «ніндзею», а от Анна-Марія вже готується до кар’єри лікаря.

  31/01/2017 Докладніше

 6. Час проведений з користю

  Найкращий час - проведений у веселій компанії з користю!!! Саме цим у щоденній роботі займають наші діти та волонтери. Альоша Беккер проводить майстер-класи для дітей із хіп-хопу та жонглювання мячами. Діти у захваті, адже де ще так весело вони змогли б освоїти ці навички.

  30/01/2017 Докладніше