• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Наш Центр приймав Чемпіонат України з інлайн-скейтер хокею

21-22 травня Центр «Наші діти» приймав на своїй території 1-й тур Першого Чемпіонату України з інлайн-скейтер хокею серед дорослих. Це було справжнє дводенне спортивне свято!

Ми всі стали свідками зародження та розвитку нової дисципліни роликового спорту на теренах України. Адже в Україні роликовий хокей з’явився у 2004 році як любительський вид спорту, та стрімко набирав популярності серед спортсменів і шанувальників, але тільки в 2016 році стартували перші офіційні всеукраїнські змагання.

Урочисте відкриття Чемпіонату розпочалося виходом ансамблю ударних інструментів «Наші діти».

Привітати учасників – 7 команд з Києва, Одеси, Луцька, Прилук, Кривого Рогу – прийшли почесні гості Микола Мовчан, заступник Міністра молоді та спорту, Сергій Тарута, народний депутат, член Наглядової ради НПУТУ, Микола Кулеба, Уповноважений Президента України з прав дитини, Ілля Шевляк, голова спортивного комітету України, Олександр Симоненко президент УФРС, Сергій Тимофеєв, голова Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту.

Продовжилося відкриття показовим матчем дитячих команд «Тельбін Райдерз» і «Білий Барс». Символічно, що діти зіграли в нічию – перемогла дружба! Адже всі гравці Чемпіонату на полі суперники, а по життю – друзі та партнери. Микола Кулеба та Олександр Симоненко подякували дітям і вручили кожному подарунки. Перший чемпіонат України з інлайн-скейтер хокею було оголошено відкритим!  

Змагання тривали 2 дні. За підсумками 1го туру лідирує київський спортивний клуб «Республіка», наші «Тельбін Райдерз» – другі. Увесь наш колектив активно вболівав за команду Центру, адже в її складі грають Сашко і Сергій з нашого соціального гуртожитку, соціальні батьки – Андрій Басараб і Віктор Авраменко, а також Андре Поддубни – виконавчий директор НПУТУ.

Наступні тури відбудуться 18-20 червня в м. Одеса, 23-24 липня в м. Луцьк, 24-25 вересня знову в м. Одеса, та фінальний тур – 19-20 листопада в м. Київ.

Змагання проводилися під егідою Української Федерації Роликового Спорту (УФРС) за підтримки Німецько-Польсько-Українського Товариства в Україні (НПУТУ). Мета проведення Чемпіонату України з інлайн-скейтер хокею – сприяння розвитку даної дисципліни роликового спорту в Україні, її поширення серед дітей, юнаків та дорослих, популяризація активного відпочинку та здорового способу життя, а також відбір гравців для формування складу збірної України з інлайн-скейтер хокею для участі в Чемпіонаті та Лізі Європи у 2017 році.