Перспективи розвитку дитячої та молодіжної політики в Україні

24 квітня в Центрі «Наші діти» відбулася зустріч засновниці Німецько-Польсько-Українського Товариства Барбари-Марії Монгайм з Заступником Міністра з питань співпраці польської діаспори Конрадом Павліком, радником Департаменту Східної та Південної Америки МЗС Польщі Мачей Новаком, заступником директора східного Департаменту МЗС Польщі Мальгожатою Твардовською, з Тимчасовим повіреним у справах Польщі в Україні Даріушем Гурчинським, а також з Уповноваженим Президента України з Прав Дитини Миколою Кулебою.

Сьогодні Структурний осередок Німецько-Польського-Українського товариства в Україні (СОНПУТУ) реалізує декілька модельно-інноваційних проектів:

Під час візиту гості ознайомилися з роботою та досягненнями Центру «Наші діти», з умовами проживання дітей у соціальних родинах та інформацією про надання допомоги дітям та сім’ям із зони бойових дій. Було також продемонстровано нашу геотермальну установку, яка забезпечує Центр теплом і гарячою водою цілий рік.

Гості обмінялися думками з приводу реалізації нового проекту СО НПУТУ, а саме Європейсько-українського Центру Молодіжної політики (ЄУЦМП), який має намір стати міжнародною платформою для роботи з молоддю в Україні та країнах Східного партнерства. У рамках цього було продемонстровано декілька конференц-залів для семінарів та тренінгів, які знаходяться на базі Центру «Наші діти». Взагалі планується, що основною діяльністю ЄУЦМП буде розвиток дитячої, молодіжної та сімейної політики в Україні.

За результатами зустрічі МЗС Польщі та СО НПУТУ домовилися про подальшу співпрацю, яка буде проявлятись у підтримці реалізації ЄУЦМП (у тому числі фінансова підтримка придбання техніки для проведення семінарів та конференцій).  


ФотографіїФотографій 4