Візит Кшиштофа Становського

28 квітня у Центрі «Наші діти» відбулася зустріч з Президентом Фонду міжнародної солідарності, колишнім заступником міністра закордонних справ Польщі, Кшиштофом Становським, та з керівником Фонду у Києві Маркіяном Желаком. Виконавчий директор Структурного осередку Німецько-Польсько-Українського Товариства в Україні (СО НПУТУ) Андре Поддубни ознайомив гостей з проектами, які реалізує СО НПУТУ, зокрема, Центром захисту дітей «Наші діти».

Після прогулянки по території і приміщеннях Центру «Наші діти», у тому числі теплопунктом з інноваційною системою опалення на основі геотермії, новим спортивним майданчиком, гості відвідали одну соціальну родину та поспілкувалися з одним із підопічних.

Обміркували подальші кроки у сторону більш тісної і продуктивної роботи Фонду міжнародної солідарності і СО НПУТУ на території Україні. Наслідком перемовин стала домовленість про подальше співробітництво:

  • посилення соціально-культурного обміну між Польщею та Україною у формі співпраці для розвитку громадянського суспільства;
  • розширення сфер діяльності польських волонтерів в Україні, а саме залучення до діяльності проектів СО НПУТУ;
  • просування спільних громадських інтересів.


ФотографіїФотографій 4