• 1
 • 2

Новини

 1. Підсумки 2014 року

  Дорогі друзі та спонсори Центру "Наші Діти", цей рік видався непростим для України, тривале воєнне протистояння та конфлікти на Сході принесли значні політичні зміни. На жаль, до затишшя ще дуже далеко. Для нашого Центру 2014 рік теж видався складним та напруженим. У той час, коли багато дітей і сімей в Україні страждають від відсутності гарячої води та тепла, ми можемо задовольнити наші потреби завдяки нашій сучасній геотермальній системі опалення. Саме ваша підтримка допомогла нам максимально забезпечувати звичний рівень утримання наших дітей. З листопада місяця ми значно розширили наші можливості, що дозволило нам прийняти дітей із кризових регіонів у три нові соціальні родини. Таким чином наразі наш центр майже повністю заповнений. Ми раді, що можемо запропонувати дітям святкування Нового року у родинній, теплій та повній турботи атмосфері.

  31/12/2014 Докладніше

 2. "Наші діти" святкують Новий рік в Америці!

  Зимові канікули для наших дітей не проходять даремно, почалися новорічні свята і на канікули наших дітей запросили до Америки. 21 грудня відбувся старт у Борисполі і вже зараз маленькі жителі нашого Центру насолоджуються відпочинком в штаті Техас та милуються краєвидами заходу, святкують Різдво та зустрічають Новий Рік. Ці веселі посмішки дітей свідчать про те, що діти з радістю та насолодою проводять час, вони втілюють в нас життя…

  30/12/2014 Докладніше

 3. Міжнародна конференція у Центрі "Наші діти"

  Подія відбулась за участі вітчизняних та міжнародних експертів у сфері захисту прав дитини, представників мереж громадських організацій з Болгарії, Німеччини, Великої Британії, українських та європейських державних діячів.

  18/12/2014 Докладніше

 4. Ми провели звітній концерт!

  17 грудня 2014 року, на передодні дня Святого Миколая, діти Центру "Наші діти" виступили перед великою аудиторією із звітнім концертом, який ми підготували у рамках II Циклу творчого проекту "Включення". Діти виконували хорові, музичні та танцювальні номери.

  18/12/2014 Докладніше

 5. Центр «Наші Діти» приймає «Дітей Щастя»

  «Діти Щастя» - реальні діти, такі самі як і інші діти нашого міста, країни, світу. «Діти Щастя» - це сімнадцять підлітків від 14 до 16 років, які приїхали зі сходу України, з міста Щастя, Луганської області. Лише байдужий не чув про події, які відбувалися в цьому місті та околицях. Лише байдужий не запам’ятав «романтичну» назву міста з трагічних репортажів новин та заголовків газет. Місто – гаряча точка, місто під обстрілами, одне з низки міст, які потрапили до територій під трагічною назвою «Зона АТО».

  12/12/2014 Докладніше

 6. Ми провели перший семінар на тему "Вулична робота з молоддю"

  З 02 по 04 грудня 2014 року в рамках проекту по мобільній роботі з молоддю, який Структурний осередок Німецько-Польсько-Українського Товариства в Україні реалізує в Києві на базі Дніпровського району м. Києва за підтримки німецької організації Aktion Mensch, відбувся перший семінар на тему «Вулична робота з молоддю: уточнення понять, введення в концепцію та система оцінок». Учасниками семінару були соціальні працівники, психологи, юристи та державні службовці Дніпровського району м. Києва. Завдяки цікавим доповідям німецьких експертів професорів Вальтера Шпехта і Вернера Кюблера, представників Міжнародної організації по мобільній роботі з молоддю м. Штутгарта, спеціалісти сфери захисту прав дитини отримали нові знання у сфері вуличної роботи з людьми у складних життєвих обставинах, познайомилися з німецькою моделлю мобільної роботи, а також розробили інструментарій для проведення аналізу соціального середовища Дніпровського району м. Києва.

  05/12/2014 Докладніше