• 1
 • 2

Новини

 1. Святий Миколай у нас у гостях

  У це чарівне свято Миколая наші діти мали пречудовий настрій і їхні очікування справдилися: Миколай із закордону, янголята, веселі клоуни та гості створили справжню атмосферу дива. Підготувались і дітки – наш хор заспівав українські колядки, дзвінкі голоси розчулили присутніх і ще довго розходилися луною у пам’яті гостей, які прийшли їх привітати.

  18/12/2015 Докладніше

 2. Перше знайомство з Грузією

  Днями у наших дітей відбулася подія, яку вони ще довго згадуватимуть: їх запросили не просто пізнати та покуштувати традиційної грузинської кухні, а й дали можливість власноруч приготувати святковий обід. У супроводі вихователів малеча побувала на двох насичених майстер класах по приготуванню хінкалі та хачапурі. Разом із шеф-кухарем Паата Кучава діти вивчали всі тонкощі ліпки кавказьких смаколиків.

  17/12/2015 Докладніше

 3. Розкриваємо секрети плетіння мандали

  Наші діти доторкнулися до загадкової мандали та засвоюють техніку її плетіння. Мандала – в перекладі означає центр, сутність, зміст. Створена дитиною-автором мандала символізує особистий контент, інформаційне наповнення та одночасно спробу дитини виразити зміст цього наповнення, що важко оформити в словесні вирази. При створені мандали дитина вкладає своє бачення, сприйняття світу та себе в ньому, надаючи форму, об’єм, відповідність кольорів, візерунок, розмір та можливе пояснення або асоціативні вислови.

  11/12/2015 Докладніше

 4. Приймаємо дітей у наш Центр

  Усвідомлюючи реальний стан проблем, з якими стикнулися люди внаслідок військових дій, ми просто не можемо стояти осторонь та продовжуємо надавати допомогу. У вересні цього року ми знову відкрили двері нашого Центру для дітей, родини яких постраждали внаслідок конфлікту.

  07/12/2015 Докладніше

 5. Енергоефективність: досвід Німеччини

  Будучи першим енергозберігаючим Центром в Україні, ми активно працюємо над просуванням ідеї застосування енергоефективних технологій в Україні і на власному прикладі щораз доводимо доцільність зелених концепцій. 2-3 грудня Центр «Наші Діти» приймав учасників семінару зі створення програми підтримки широкомасштабної енергетичної санації багатоповерхових будинків, організатором якого виступило Німецьке енергетичне агентство (dena).

  04/12/2015 Докладніше

 6. Сміємося від душі

  Хіба є діти, яких не заворожує магія цирку? Наші діти з нетерпінням чекали цього дня. Ще досі перебуваючи в захопленні вони з вогнем в очах та активно жестикулюючи розповідають про фокуси, акробатичні трюки, жонглерів, еквілібристів, небесний балет! А особливо вразили всіх циркачі з обмеженими можливостями.

  26/11/2015 Докладніше