• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Новини

 1. Вдалі старти на Зимовому кубку з бігу на роликах

  Наші непосидючі спортсмени нарешті отримали змогу направити свою енергію на результат. А що може краще показати досягнення атлетів як не змагання? Отже, ми скористалися шансом проявити наші уміння та навички, які ми старанно відточуємо під час регулярних тренувань. Цими вихідними діти Центру взяли участь у першому етапі традиційних змагань зимового періоду «Зимовий Кубок SAM Roller Club» зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів та дітей. Діти показали неабиякі результати у своїх категоріях, чим дуже порадували нас!

  21/12/2015 Докладніше

 2. Досвід провідних світових фірм з енергоефективності будівель

  17 грудня близько 40 фахівців, представників міських рад з усіх куточків України та експертів провідних світових фірм зібралися в нашому Центрі, щоб обговорити практичні аспекти вирішення питань з підвищення енергоефективності будівель. Під час навчальних сесій було обговорено такі важливі питання як термомодернізація огороджувальних конструкцій, регулювання внутрішньобудинкових систем теплопостачання, систем вентиляції та рекуперації повітря. Основним практичним заняттям для учасників стала екскурсія нашим Центром.

  18/12/2015 Докладніше

 3. Святий Миколай у нас у гостях

  У це чарівне свято Миколая наші діти мали пречудовий настрій і їхні очікування справдилися: Миколай із закордону, янголята, веселі клоуни та гості створили справжню атмосферу дива. Підготувались і дітки – наш хор заспівав українські колядки, дзвінкі голоси розчулили присутніх і ще довго розходилися луною у пам’яті гостей, які прийшли їх привітати.

  18/12/2015 Докладніше

 4. Перше знайомство з Грузією

  Днями у наших дітей відбулася подія, яку вони ще довго згадуватимуть: їх запросили не просто пізнати та покуштувати традиційної грузинської кухні, а й дали можливість власноруч приготувати святковий обід. У супроводі вихователів малеча побувала на двох насичених майстер класах по приготуванню хінкалі та хачапурі. Разом із шеф-кухарем Паата Кучава діти вивчали всі тонкощі ліпки кавказьких смаколиків.

  17/12/2015 Докладніше

 5. Розкриваємо секрети плетіння мандали

  Наші діти доторкнулися до загадкової мандали та засвоюють техніку її плетіння. Мандала – в перекладі означає центр, сутність, зміст. Створена дитиною-автором мандала символізує особистий контент, інформаційне наповнення та одночасно спробу дитини виразити зміст цього наповнення, що важко оформити в словесні вирази. При створені мандали дитина вкладає своє бачення, сприйняття світу та себе в ньому, надаючи форму, об’єм, відповідність кольорів, візерунок, розмір та можливе пояснення або асоціативні вислови.

  11/12/2015 Докладніше

 6. Приймаємо дітей у наш Центр

  Усвідомлюючи реальний стан проблем, з якими стикнулися люди внаслідок військових дій, ми просто не можемо стояти осторонь та продовжуємо надавати допомогу. У вересні цього року ми знову відкрили двері нашого Центру для дітей, родини яких постраждали внаслідок конфлікту.

  07/12/2015 Докладніше