• 1
 • 2

Новини

 1. Дорогі друзі та спонсори Центру "Наші Діти"

  Спішимо і ми передати Вам наші найщиріші вітання із Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці свята принесуть добро, мир і злагоду, щоб здійснювалися всі мрії та задуми. Від усього серця дякуємо за Вашу щедру підтримку. Від імені всіх дітей і персоналу Центру "Наші Діти" бажаємо Вам успішного закінчення року, різдвяних свят у сімейному колі та гарного настрою!

  31/12/2016 Докладніше

 2. Нові діти у нашому Центрі

  У сімейній групі Борисенко поповнення. Рідна сестричка та її троє братиків вже облаштовуються на новому місці. Дніпровська районна служба у справах дітей направила їх до нас, їхня родина опинилась у складних життєвих обставинах. Діти грайливі та дуже дружні. Ми зробимо все, щоб у нас в Центрі вони почувалися в безпеці та затишку.

  29/12/2016 Докладніше

 3. У нашому Центрі відбулось святкування дня Святого Миколая

  У цей час зал переповнився атмосферою щастя та радості, а в повітрі відчувався запах близького свята. Хор заспівав новорічно-різдвяних пісень, усі взяли участь у новорічних конкурсах, скуштували святкових частувань. Привітати наших дітей зі святом завітали: Алла Загородня, заступник голови Дніпровської районої адміністрації та Олексій Поліщук, начальник Дніпровської районної служби у справах дітей, вони вручили дітям подарунки та побажали нових звершень та здійснення усіх мрій у Новому Році.

  20/12/2016 Докладніше

 4. Саміт Наставництва

  Вчора в Києві пройшов саміт по розвитку наставництва в Україні. Це перший практичний захід після прийняття розробленого Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби та Адміністрацією Президента і вже чинного Закону щодо запровадження наставництва в інтернатних закладах. На Саміті Наставництва сотні небайдужих людей з усієї України об’єдналися, щоб дізнатись більше про проект. в числі цих людей були і представники нашого Центру. Своїм досвідом з гостями ділились люди, які вже багато років займаються реалізацією цього проекту.

  23/11/2016 Докладніше

 5. Аня знайшла свій дім

  Кожен із нас любить і цінує свій дім і свою родину. Адже дім – це фортеця, де можна сховатися від будь-яких життєвих негараздів, а рідні – це люди, які завжди зрозуміють і підтримають у важку хвилину. Ми щиро раді тому, що від сьогодні для Ані (9 років) починається нове життя. Ось і здійснилась дитяча мрія знайти свою родину. Бажаємо всього найкращого у новій сім’ї.

  23/11/2016 Докладніше

 6. Ганна Сухоцька завітала у Центр "Наші діти"

  Сьогодні до нас у Центр завітала Ганна Сухоцька — польський політик, 5-й прем'єр-міністр Польщі, член Мадридського клубу і Ради жінок-світових лідерів. Ми були раді поділитись своїм досвідом та почути досвід аналогічних проектів у Польщі.

  16/11/2016 Докладніше