Меню Закрити

Літній IT-табір від компанії “Гоу Френдс”

Завершив свою роботу ІТ-табір, який вже другий рік поспіль на своїй території проводить Центр спільно з Громадською організацією «ГОУ ФРЕНДС».

ІТ-табір – це мікс навчання та відпочинку. Навчальна програма, у сфері комп’ютерного та веб-програмування для дітей та осіб, побудована таким чином, що показує можливість створення ІТ- майбутнього, отримати навички сучасної ІТ-професії для самостійного, успішного життя. Протягом двох тижнів діти не тільки могли почути реальні історії успіху від колишніх випускників інтернатних закладів, а ще вправлялись в англійській мові, створювали презентації, самостійно та в командах розробляли дизайни сайтів, займались програмуванням. Дитячим радощам та гордості не було меж, коли проявляючи фантазію, креативність та індивідуальність вони, окрім задоволення, отримали ще й грошову винагороду, презентуючи свої доробки.

Вкотре ми впевнились в тому, що кожна дитина талановита і може досягати успіхів, якщо поряд є люди, які в неї вірять, підтримують та допомагають.