Меню Закрити

Краса доступна кожному

Саме зараз, завдяки майстриням Аліні та Насті з салону краси: “Файно- охайно”, що по вулиці Амвросія Бучми, у нас в Центрі проходить благодійна акція: “КРАСА ДОСТУПНА КОЖНОМУ”. Всі наші дітки, перед святами набули певного шарму та лоску, адже зачіски їм робили не просто майстри, а чарівниці, які дослухались та втілили в життя всі дитячі забаганки. Жодне дитя не встало з крісла невдоволеним. На кожному личку сяяла посмішка, а оченята яскраво виблискували заповзятими бісиками.

Ми щиро дякуємо адміністрації, в особі директорки – Наталії та майстрам салону краси: “Файно – охайно” за подаровану радість та приємні емоції і щиро сподіваємось на продовження знайомства і партнерства.
НАСНАГИ ВАМ ЧАРІВНИЦІ, ЯКІ ДАРУЮТЬ РАДІСТЬ!!!

Навздогін…👏👏👏
Кажуть безкінечно довго можна дивитись на вогонь, воду та на те, як хтось працює.

Вчора, спостерігаючи за роботою двох тендітних дівчат-перукарок, мимоволі спіймала себе на думці: “Які ж вони красиві!”. Протягом 3-х годинного марафону майстрині обслужили – УВАГА😲😲😲 22 -х маленьких і не дуже клієнтів☝️.

Вони працювали натхненно, з посмішкою, шанобливим та уважним відношенням до побажань кожної дитини.
Аліно, Анастасіє, дякуємо вам за подарований святковий настрій та створену вашими руками красу!

Напередодні 8-го Березня 🌺🌷💐бажаємо вам, вашій незрівнянній директорці Наталії та всьому чудовому колективу салону “Файно – охайно” щастя, радості, любові, а головне, щоб ті позитивні відчуття, 💐якими ви ділитесь та даруєте, повертались до вас сторицею.

Людмила Лук’янець