Меню Закрыть

День захисту дітей

У перший день літа ми щороку вітаємо наших наймолодших громадян із Міжнародним днем захисту дітей. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук – це те, задля чого ми живемо на землі. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним, всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість – святий обов’язок усього суспільства, держави, кожного з нас. Щоб захистити дітей від гіркоти ранніх розчарувань, оточити їх турботою і увагою, особливо тих, які залишилися без батьківського піклування, зігріти родинним теплом та любов’ю і працює наш Центр.

Цього дня відбувся захід, під час якого діток вітали — директорка Центру — Наталія Луценко,  іменними подарунками — представники служби у справах дітей Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, сертифікатами на безкоштовне відвідування та майстер — класи — наш постійний партнер – директорка ресторану грузинської кухні «Вано – Івано» Ірина Пупкова.

Разом ми пригадали, як минув рік, які  відбувались події. Пам’ятними  подарунками були відзначені вихованці Центру за досягнення та успіхи, а також Сертифікатом на відвідування Парку розваг, учасники хору Центру за численні перемоги у фестивалях та конкурсах, які й продемонстрували свою майстерність виконавши шість композицій. Закінчився цей чудовий день переглядом прем’єри художнього фільму «Алладін», можливість якого  була люб’язно надана найбільшою мережею кінотеатрів в Україні Мультиплекс.

Дякуємо всім хто долучився до проведення свята і завдяки кому ще один день  в житті наших вихованців набув яскравих фарб та позитивних емоцій!